HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Ana mesleğimiz web tasarımı ve yazılımdır. Kurduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize özel olarak CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sağlıyoruz ve bu esneklik ile proje üzerinde geliştirme ve güncellemeler yapabiliyoruz. Tasarım konusunda iddialıyız, minimum revizyonla harika işler yapıyoruz. En iyi brifingi elde etmek için müşterilerimizi dikkatle dinliyor, amaçlarını anlıyor, rakiplere dikkat ediyor, etrafa bakıyor ve hedeflenen nüfus ve marka verimliliği için kolay kullanılan web siteleri oluşturuyoruz.

Dijital Pazarlama

Güçlü bir marka ve çalışkan bir web sitesi, sağlıklı bir iş hattının ön koşuludur, ancak onlardan en iyi değeri elde etmek için, üzerinde düşünülmüş bir pazarlama stratejisi ile desteklenmeleri gerekir. İşte yaptığımız şey hakkında biraz bilgi.

İşletmenizin fark edilmesi için birden çok kanal aracılığıyla sunulan bir pazarlama faaliyeti planı oluşturuyoruz. Platform ne olursa olsun, yaratıcı pazarlama çalışmalarımızın orijinal, akılda kalıcı ve paylaşılabilir olmasını sağlıyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Tek bir boyut her şeye uymaz, bu nedenle sosyal medya hizmetimiz siz ve işletmeniz için en önemli olan şeylere odaklanır.

Sosyal medya, markanız için en önemli kişilerle gerçek ve kalıcı ilişkiler kurmak için mükemmel bir platform olduğu için tüm işletmelerin ayrılmaz bir parçasıdır.

Sosyal medya, ürününüzü piyasaya sürmekten ve marka bilinci oluşturmaktan kaliteli potansiyel müşteriler oluşturmaya ve satışları artırmaya kadar bir dizi iş sorununu da çözebilir. Uzman bir sosyal medya ajansı olarak, hedeflerinize ulaşmak için onu nasıl kullanacağınıza ve diğer kanallarla nasıl bütünleştiğine dair uçtan uca bir bilgiye sahibiz.

Grafik & Video Tasarım

Yaratıcı içerik, kim olduğunuzu ve neye önem verdiğinizi ifade eder, müşterileriniz ve topluluğunuzla bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve arama motoru görünürlüğü oluşturur.

Ekibimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra dünyanın en büyük markalarından bazıları için içerik geliştiren ve içerik stratejileri uygulayan reklamcılar, metin yazarları, tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşur.

Güçlü görüntüler, çarpıcı tasarım ve güçlü kopya yoluyla şirketinizin değerlerini ve uzmanlığını iletmenize yardımcı olacağız. Yaratıcı ekibimiz, hedefleriniz etrafında oluşturulmuş bir içerik stratejisi geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Bu, dijital çağda hikaye anlatımıdır.

E-Ticaret Yönetimi

E-ticaret yapmak için site yönetim bilgisine sahip olmanıza Lena Dijital ile çalışırken asla gerek yoktur. Siz sadece ürünlerinizi belirleyin, stoğunuzu düzenleyin ve fiyat listenizi çıkarın. Ardından tüm bu verileri Lena Dijital ekibine yollayın. Ekibimiz bu veriler ile hitap ettiğiniz kitleyi ve yaş aralığını baz alarak web bazlı bir analiz hazırlasın ve size bu analize göre nasıl rakiplerinizi geçeceğinizi anlatsın. Ardından satış hedefine en uygun şekilde e-ticaret yapmaya başlayın. Her ürününüz hitap ettiği müşteri kitlesinde en çok ziyaret edilen ürünler arasına girsin.

E-ticaret siteniz sayesinde firmanızın rakiplerini bir bir geride bırakarak zirveye ulaşın. İstediğiniz takdirde internet reklamcılığı desteğimizden faydalanarak hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir sitenin teknik SEO’sunun işlevsel olmasını sağlamak, bir web sitesinin sağlığını ve arama görünürlüğünü sağlamak için hayati önem taşır. Sitenizin maksimum potansiyelde performans göstermesini ve rakiplerinize karşı öne çıkmasını sağlamak istiyoruz.

Tüm teknik engelleri kaldıracağız, yeterince kullanılmayan alanları optimize etmenize ve büyüme için doğru temeli oluşturmanıza yardımcı olacağız. Gerçek değeri ve yatırım getirisini artırmak için derinlemesine teknik ve site hızı denetimleri ve web sitesi geçişleri yapıyoruz.

Ekibimiz, sayfa başlıklarını ve meta açıklamaları optimize etme, SEO dostu URL’ler, kanonik etiketler, görsel optimizasyonu ve daha fazlasını oluşturma işine girecektir.